TSG DLA KONSUMENTÓW

Upadłość konsumencka – doradztwo i pomoc prawna

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, składającej się WYŁĄCZNIE z licencjonowanych doradców restrukturyzacyjnych, wpisanych na listę prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości, świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu tzw. upadłości konsumenckiej. Jako doświadczeni specjaliści, doskonale znający prawo upadłościowe, oferujemy rzetelne i indywidualne podejście do każdej sprawy. Analizujemy sytuacje, w których znaleźli się zleceniodawcy wraz z czynnikami wpływającymi na brak możliwości spłaty należności. Dzięki temu możemy skutecznie doradzić w kwestii dalszych działań i tego, jak wyjść z długów. Niezwłocznie przystępujemy także do niezbędnych czynności, aby możliwie jak najszybciej odciążyć Klienta. Prawo upadłościowe, to nasza specjalność. Z tego powodu podejmujemy się nawet bardzo skomplikowanych spraw.

WNIOSEK O OGŁOSZENIE UPADŁOŚCI

Dokonujemy analizy kondycji finansowej Klienta, wspieramy podczas przygotowania dokumentacji, konstruujemy wnioski o ogłoszenie upadłości.


OCHRONA PRZED UPADŁOŚCIĄ

Wspieramy Klienta w zakresie przeciwdziałania czynnościom wierzycieli, zmierzającym do ogłoszenia jego upadłości.REPREZENTACJA NA KAŻDYM ETAPIE POSTĘPOWANIA


Świadczymy profesjonalną pomoc zarówno na etapie procedowania wniosku o ogłoszenie upadłości, jak i w trakcie postępowania upadłościowego.


KONTAKT Z SYNDYKIEM


Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca naszych Klientów z syndykiem przebiegła sprawnie i bezstresowo.


Koszyk

Upadłość konsumencka — konsultacje i działania

Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej warto skorzystać z kompleksowej pomocy ze strony doświadczonego sztabu specjalistów. Może zaowocować to szybką spłatą zadłużenia i zaspokojeniem wierzyciela, a także umorzeniem długów w całości lub w części. Zespół naszych pracowników opracowuje najlepsze metody wychodzenia z sytuacji kryzysowych, w wyniku których ogłoszona została upadłość konsumencka. Wybieramy stosowne rozwiązania w zależności od indywidualnych okoliczności. Zapewniamy odpowiednią strategię działania, która w krótkim czasie przyniesie odpowiedź na pytanie o to, jak skutecznie wyjść z długów. Profesjonalna konsultacja jest niezwykle ważnym krokiem, ponieważ w wielu przypadkach okazuje się, że likwidacja spółki nie jest konieczna. Często nawet w ostatniej chwili udaje się odbudować korpus finansowy przedsiębiorstwa. Ogłoszona upadłość konsumencka stanowi natomiast dopiero pierwszy krok, który rozpoczyna skomplikowaną procedurę oddłużeniową. Może ona trwać dłuższy okres, jednak całe postępowanie przeprowadzimy rzetelnie i szczegółowo. To jak wyjść z długów, jest tematem skomplikowanym, dlatego wielu Klientów zaufało naszej wiedzy. Za sprawą sprawdzonych działań naszych ekspertów można znacznie skrócić czas prowadzenia sprawy.


Specjalistyczna pomoc z zakresu prawa upadłościowego

Postępowanie upadłościowe to proces czasochłonny i skomplikowany. Mając to na uwadze, udzielamy kompleksowego wsparcia zadłużonym Konsumentom, począwszy od przygotowania wymaganej dokumentacji, poprzez reprezentację Klienta w trakcie procedowania wniosku o upadłość konsumencką, na postępowaniu upadłościowym skończywszy. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie. Jako eksperci z zakresu prawa upadłościowego, pomagamy i doradzamy na każdym z etapów działań prowadzących do częściowego lub całkowitego umorzenia długów. Każdy z Klientów może liczyć na profesjonalną pomoc grupy naszych specjalistów. Współpraca z nimi umożliwia opracowanie odpowiedniej strategii, która pokaże, jak wyjść z długów i zapobiec niewypłacalności. Nasz zespół działa głównie na terenie Gliwic i Górnego Śląska, ale z sukcesami prowadzimy postępowania na terenie całego kraju. Zachęcamy do kontaktu.